Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

Пејачот Саша Ковачевиќ е пред банкрот. Тој во емисијата „Шок ток“, изјавил дека бил принуден да го затвори ресторанот во Нов Белград, поради пандемијата...

АКТУЕЛНО

Момчило Бајагиќ Бајага заедно со своите инструктори денеска ќе го одржи својот прв онлајн концерт денеска ексклузивно на youboxu. Покрај вонвременските хитови како „Кад ходаш“,...

АКТУЕЛНО

Басистот на „Рибља чорба“, Мирослав Миша Алексиќ почина од коронавирус. Музичарот почина на 68. годишна возраст, а неколку дена претходно тој поради лошата состојба,...

Advertisement

Facebook

АКТУЕЛНО

Диего Марадона беше погребан далеку од очите на јавноста, но телото на славниот фудбалер остана без срцето. Оваа сензационална информација ја објави угледниот аргентински...

АКТУЕЛНО

Познатата италијанска глумица и сценаристка Дарија Николоди, инаку мајка на глумицата Асија Арџенто, почина на 70-годишна возраст, во Рим. Нејзината ќерка го потврди тоа...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

error: