Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФАЦИ

(Фото) Амернис има секси тетоважа


Актреката Амернис Нокшиќи-Јованосвка се пофали дека има нова тетеоважа. Секси и со вкус, таа кажа дека ова и е 7 по ред татау.

„Моето ново бебе. Среќна 7 тетоважа“, вели глумицата. Амернис долги години е дел од Албанскиот театар. Таа е во брак со новинарот Борјан Јовановски и ги имаат ќерките Бора и Каја.Извор: Репортер.мк, проверете ги сите вести

error: