Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФАЦИ

(Фото) Холивудскиот гламур ја инспирира Џесика Палашоска: Фолк-пејачката секси на Инстаграм


Фолк-пејачката Џесика Палашоска го отслика гламурот на холивудските ѕвезди од ’20-те и ’30-те години во новата фотка што ја објави на „Инстаграм“. Таа и сега го привлече вниманиено на фановите кои ѝ коментираа дека наликува на вистинска глумица од златното време на Холивуд, кога се снимаа црно-бели филмови.

„Секси и со вкус, баш како што треба“, ѝ напишаа.

Пејачката подолго време ја нема на музичката сцена. Откако почна пандемијата, исто како повеќето музичари и таа нема настапи и турнеи. Неодамна Џесика изјави дека едвај чека работите да се вратат во нормала и да почне да пее пред публика.Извор: Репортер.мк, проверете ги сите вести

error: