Connect with us

#ФАЦИ

(Видео) Камка Тоциновски во жежок секс со српскиот пејач Реља: Новата снимка ги подгреа социјалните мрежи

Македонската глумица Камка Тоциновски снимки жешка секс сцена со пејачот Реља Поповиќ за српската хит-серија „Беса“. Камка има една од споредните улоги во серијата што во моментов се прикажува во регионот.

Секс-сцената ја изненади јавноста, но предизвика позитивни реакции на социјалните мрежи. На Твитер коментираат дека е ред и македонските глумици да бидат професионалци и да не одбиваат да се разголат на филм, иако Камка не е првата актерка од Македонија што се соблекла за улога.

Секс-сцената на Камка и Реља е во третата епизода на „Беса“, а ќе се прикажува викендов.

Серијата „Беса“ раскажува приказна за нарко-картелите на Балканот, а дејствието се случува во Србија, Албанија и Црна Гора. Главните улоги ги играат Милан Мариќ, Милош Тимотијевиќ, Арбен Барјактарај, Лана Бариќ, Милица Гојковиќ и други. Во втората сезона, меѓу новите ликови е и Реља Поповиќ, кој е еден од најпопуларните хип-хопери во Србија. Тој глуми телохранител на криминалецот и нарко-дилер Лука, кој го игра Милан Мариќ.

Извор: Репортер.мк

#ФАЦИ

Ареа ќе одржи акустичен концерт во Битола на 7. октомври

 

Ареа ќе одржи акустичен концерт во Битола, на 7. октомври. „Предходната година го издадовме новиот албум „Љубов е“ и до сега имавме повеќе, концертни настапи во повеќето места во Македонија меѓу кои и во Битола. Овој пат решивме тоа да биде акустичен концерт, каде во една поинаква и поинтимна атмосфера публиката ќе може да ужива во нашите песни.

Концертот под наслов „Area Unplugged“ ќе се случи за прв пат на сцената во Центарот за култура во Битола, со почеток во 20 часот,“ информираат од Ареа.

Continue Reading

#ФАЦИ

Песни од Тоше, Гоце Арнаудов, Влатко, Есма, Драган Вучиќ на канцерот „Легендите живеат вечно“

 

Под мотото „Легендите живеат вечно“, на 28-ми октомври во „Македонска филхармонија“ ќе се одржи концерт во чест на оние кои прерано си заминаа, со цел да им се одаде почит за се она што го оставија зад себе. Ја испишаа музичката историја, а можеа уште толку многу.

 

Ќе се пеат песните на  Тоше Проески,  Влатко Илиевски,  Есма Реџепова, Гоце Арнаудов, Зафир Хаџиманов, Драган Вучиќ како и многу други. Картите за овој настан се веќе пуштени во продажба и истите ќе имате можност да ги купите преку продажната мрежа на www.kupikarta.com, Розе Веро 2 и ЈК Травел во Бисер.

 

 

 

Continue Reading

#ФАЦИ

Архитектот Лука, нова љубов на Тамара

 

Поп-пејачката Тамара Тодевска има нова љубов. Таа веќе неколку пати сподели фотографии,  а станува збор за Лука Радовиќ, архитект и дизајнер од Скопје. Дека има нова љубов веќе наголемо се  зборува и низ чаршијата.

 

Тамара неодамна се разведе од својот сопруг Александра, со кого беше 7 години во брак. Тие имаат две деца, Дарен и Хана. И покрај разделбата со Мачка не е тајна дека тие се во коректни односи, заради децата, а заедно ги прославуваат и родендените на децата, и неодамна објавија заеднички фотографии.

 

Continue Reading
Advertisement

Facebook

Facebook

Трендинг

Copyright © Mediaset.mk / 2020-2023

error: