fbpx Skip to content

ТРЕНД

Неда Украден бараше пари од државата за да преживее, па купи „јагуар“ од 50.000 евра

Српската пејачка Неда Украден пред неколку дена објави слика на „Инстаграм“ на која вози„јагуар“, а кој чини околу 50.000 евра. Според „Курир“, пејачката

 

Skopje
16°
Mostly Cloudy
05:0220:01 CEST
FriSatSun
18/7°C
22/9°C
19/10°C

ФИТ

Престанете да мразите вежбање, мотивирајте се!

ВИДЕО: Утринска јога за убав почеток на денот

ВИДЕО: Тренинг за одржување на формата со Даниел Трбогазов

Што ќе се случи доколку цел месец вежбате планк?

ВИДЕО: Одлични јога вежби за почетници

ВИДЕО: Со неколку пати вежбање неделно до зацврстен задник

Диетата на Бијонсе која го решава проблемот „морам да ‘симнам’ 4-5 вишок килограми

5 закони на слабеењето: Губење на килограмите, на секој дел од телото

Designed using Magazine News Byte. Powered by WordPress.

error: