Connect with us

Hi, what are you looking for?

admin

ФОКУС

Во продолжение ви пренесуваме јавен статус кој е објавен од „Емилија малите палавковци“ позната по нејзината хумана работа со спасување на животи, а која...

АКТУЕЛНО

Попладнево неговата состојба дополнително се влоши заради претходните хронични здравствени проблеми. Познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ почина денес на 68-годишна возраст. Балашевиќ пред три дена...

#АМАЗОШТО

„Случајно“ беше фотографиран со лопатата во раце, а потоа и пофален во неколку медиуми. Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, беше фотографиран како го чисти...

error: