Connect with us

Hi, what are you looking for?

Медиасет.мк

#ФАЦИ

Младата пејачка Антониа Гиговска периодов нема настапи, но затоа е посветена на изгледот. Откако ослабе 21 килограм, таа редовно објавува слики на својот прифил...

#ФАЦИ

Иако пејачката Росана Сариќ -Тодоровска често објавува слики од внукот Ноах, секоја негова фотка предизвикува позитивни реакции кај нејзините пријатели. Така беше и овојпат....

error: