Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФАЦИ

Капитенот на „Вардар“, Столе Стоилов, по долго време објави слика со сопругата Деница и синот Бојан. Столе ретко објавува семејни слики и важи за...

#ФАЦИ

Македонскиот фолк-пејач, Влатко Миладиноски, вторат стана татко. Неговата сопруга роди девојче. И мајката и бебето се чувствуваат добро. Ова е втора ќерка на Влатко,...

#ФАЦИ

Кога пред неполн месец Панчо и Андреј од ДНК, почнаа своите албуми да ги продаваат и да ги носат на врата, лично, не највија...

Advertisement
Advertisement

#ФАЦИ

Хрватскиот ракометен репрезентативец и поранешен играч на „Вардар“, Игор Карачиќ, во јуни ќе прави свадба со архитектката Душица Андоновска. Не е тајна дека лани,...

#ФАЦИ

Откако Александра Накова стана сопственичка на бутик во Гевгелија, постојано објавува нови фотографии. Секси и провокативна, таа не ги остава рамнодушни фановите на Инстаграм....

#ФАЦИ

Режисерката Нела Витошевиќ повикува на споделување на приказните од публиката за реализација на новата претстава „Работи за кои не зборуваме“, која ја спрема заедно...

error: