Медиасет.мк

#ФАЦИ

Каролина: Дечки, лажна реклама кружи за мене

Поп ѕвездата Каролина Гочева кажа дека и е злоупотребен нејзиниот лик со лажни реклами кои кружат на социјалните мрежи.

Станува збор за крем кој брише брчки место ботокс. Каролина на Инстаграм напиша дека повеќепати се обидела да ја пријави, но истата реклама повторно се појавува од различни профили. Таа ги замоли следбениците да кликнат репорт на рекламата и да ја пријават доколку им се појави.

Трендинг

На почеток
error: