Медиасет.мк

#ТРЕНД

Ќерката на Мадона, Лурдес, позира во микро бикини

Арми Хамер, наводно, се пријавил во клиника за рехабилитација за лечење од зависности.

Извори за магазинот „Венити фер“ тврдат дека актерот од „Ребека“ ги напуштил Кајманските Острови, каде што помина голем дел од минатата година, за да добие третман за лекување на неговите проблеми со дрога, алкохол и секс.

Според истите извори, тој престојува во болнички установа во Флорида од 31 мај.

Арми има поддршка од отуѓената сопруга Елизабет Чемберс со која се раздели минатото лето, и од семејството со поранешна сопруга и нивните деца Харпер (6) и Форд (4), кои го придружуваа на аеродромот кога се врати во САД.

Еден семеен пријател за списанието изјави дека sвездата на Call me by Your Name е посветен на заздравување и старателство над своите деца.Трендинг

На почеток
error: