Медиасет.мк

Медиасет

Кралот Чарлс за прв пат во јавност по лажните тврдења дека умрел

Кралот Чарлс беше сликан како заминува од Виндзор по тврдењата дека умрел. Руските медиуми тврдеа дека кралот Чарлс е мртов, но тој денеска се појави во јавноста. Папараците го фотографираа додека го напушташе Виндзор, како седи на задното седиште од својот автомобил, пишува Daily Mail. Да потсетиме, руските медиуми претходно објавија дека кралот починал на […]

The post Кралот Чарлс за прв пат во јавност по лажните тврдења дека умрел first appeared on Скопје1.мк.

Трендинг

На почеток
error: