Медиасет.мк

#ЏЕТ-СЕТ

Огњен Амиџиќ ги собра сите поглади во кафуле

Мина Наумовиќ пред неколку дена влезе во деветтиот месец од бременоста, но тоа не ја спречува и понатаму да биде активна.

Сопругата на Огњен Амиџиќ објави фотографија од кафуле, а друштво и правеа нејзината мајка Данијела и сопругот.

Позираа насмеани, а Мина се пошегува, па напиша: „Конзилиум“, алудирајќи на тоа дека нејзината мајка е докторка.

Трендинг

На почеток
error: