Подморницата во Охрид стана подезерница, а ја нарекуваат и перална – прочитајте реакции од твитерџиите

Откако Охрид денес ја збогати туристичката понуда на градот со новата полуподморница, на твитер се појавија бројни коментари.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *