Медиасет.мк

#ТРЕНД

(ВИДЕО) Автомобил заврши во Охридско, па го влечеа со багер


Вистинска драма попладнево се случуваше во најпознатата македонска туристичка атракција, градот Охрид. Имено автомобил марка Тојота Јарис на една од охридските плажи заврши во езерото поради невнимание на возачот. Автомобилот потоа со багер беше извлекуван од езерото на плажата.

Трендинг

На почеток
error: