Медиасет.мк

Медиасет

(Видео) „Не е Кејт, ја замениле“

Теоретичарите на заговор се убедени дека Кејт Мидлтон не е вистинската, туку дека нејзината двојничка била видена покрај Вилијам.

По постојаните шпекулации за тоа каде исчезна Кејт Мидлтон, вчера принцезата од Велс се појави покрај својот сопруг на еден пазар. За да се избегнат шпекулации за монтираната фотографија, до медиумите беше објавено видео.

Иако видеото е снимено од далечина од каде што можете да ја видите насмеаната и по малку „еуфорична“ Кејт, многумина по ова видео рекоа: „Тоа не е таа!“

На видеото се гледа како „неверојатно среќната Кејт“ лежерно разговара со Вилијам за време на нивното враќање во автомобилот.

Наместо ова видео да ги смири граѓаните, гласините се уште поголеми: „Погледнете го видеото подетално и ќе сфатите дека не е Кејт, таа има сосема други јаболчници и цело лице…“

„Воопшто не личи на неа…“

„Ова прикривање станува толку непријатно и загрижувачко.

“Тоа не е таа. Повеќе јаготки, различни очи, различна насмевка, различна прошетка, тенка градба. Нејзиното носење торба по операција на абдоменот?! Тоа е замена!”

Сепак, оние кои ја обожаваат Кејт велат дека ова е таа и се пресреќни што толку убаво се опоравила.

 

Трендинг

На почеток
error: