Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mediaset.mk

АКТУЕЛНО

Брена заедно со нејзината снаа, пејачката Александра Пријовиќ, приредија вистинско изненадување за своите фанови, изведувајки ја заедно песната „Посакај им среќа на другите“. -Во...

АКТУЕЛНО

Раперот Каније Вест официјално е милијардер, објави „Форбс“. Магазинот проценува дека вкупното богатство на раперот изнесува 1,3 милијарди долари, а дека најголем дел од...

ФАЦИ

Под мотото #ОстаниДома, македонските музичари, меѓу кои: Влатко Стефановски, Калиопи, Тамара, Весна Гиновска Илкова, Симон Трпчески, Андријана Јаневска, Ленче и Горан Кукиќ, Игор Џамбазов,...

ТРЕНД

Обвинителката Вилма Русковска вчера по судењето за „Рекет“ во јавноста се појави со заштитна маска следејќи ги препораките за заштита од коронавирусот. Но, маската...

error: