Connect with us

Hi, what are you looking for?

Mediaset.mk

АКТУЕЛНО

Црногорскиот музичар и миленик на публиката во цела поранешна Југославија, Рамбо Амадеус, излезе од болница во Белград, каде пред една недела беше примен поради...

ФАЦИ

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски е позитивен на коронавирусот. Тој веста ја објави на социјалните мрежи. „По забележаните првични полесни симптоми, ги добив резултатите...

error: