Медиасет.мк

Медиасет

Џеј Ло и Бен Афлек видени во јавноста по гласините за развод

Џеј Ло и Бен Афлек се фотографирани во јавноста по гласините за развод.

Џенифер Лопез и Бен Афлек биле видени на утакмицата на неговиот син Семјуел, но актерот дошол со мајка си, додека подоцна се појавила латино дивата.

Двајцата се поздравија и се бакнаа, но во образ, што на многумина им е чудно. Имено, овој пар неколку пати е виден како јавно разменува нежности, па оваа резерва баш и не значи дека меѓу нив се е во ред.

Да потсетиме, Џеј Ло неодамна ја откажа својата турнеја која многумина ја поврзуваат со лошиот период низ кој минува.

Трендинг

На почеток
error: