Медиасет.мк

#ТРЕНД

Ќерката на Пол Вокер се омажи, до олтарот ја испратил Вин Дизел


Ќерката на трагично загинатиот актер Пол Вокер, 22 годишната Мидоу се омажи за актерот Луи Торнтон Алан, три месеци откако објавија дека се верени.

Манекенката на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии и видео од венчавката и откри дека до олтарот ја испратил големиот пријател на нејзиниот починат татко, актерот Вин Дизел кој ѝ бил и кум.

Трендинг

На почеток
error: