Медиасет.мк

#ОХРИД

ФОТО: Галичица и натаму се пеплосува од огнотПоради пожарот кој е активен неколку дена на непристапен потег на планината “Галичица”, градоначалникот, Константин…

The post ФОТО: Галичица и натаму се пеплосува од огнот appeared first on Скопје1.мк.

Трендинг

На почеток
error: