Медиасет.мк

Медиасет

(Фото) Поранешен спортист, сосед на кралското семејство, ја открива вистинската состојба на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам

Бројни теоретичари на заговор се убедени дека Кејт Мидлтон не е вистинската и дека нешто и се случува на принцезата и секојдневно развиваат бројни теории на заговор.

Затоа поранешниот англиски играч на крикет Кевин Питерсен мораше да се јави на социјалната мрежа Х за да стави крај на шпекулациите.

Имено, играчот на крикет и неговата сопруга Џесика живеат во близина на Виндзор, каде минатата сабота се појавија Кејт Мидлтон и принцот Вилијам. Принцезата престојува во Аделаида Котиџ, која е на километар и половина од продавницата.

„Теориите на заговор за Кејт се апсолутно апсурдни. И во последните неколку дена многу ги гледаме В. и К. (Вилијам и Кејт). Тешко е да се поверува дека луѓето биле толку сурови и неразумни што пишуваат сра*а. В. и К. се најпрекрасните родители и нормални, скромни како што се. Бидете здрави за К, која се опоравува од операцијата. Оставете ја и нејзиното прекрасно семејство на мира“ напиша тој.

И додека многумина се радуваат со моменталната состојба на палатата, оние кои ја обожаваат Кејт велат дека е таква и се пресреќни што толку убаво закрепнала.

Трендинг

На почеток
error: