Медиасет.мк

Медиасет

(Фото) Се врати во политика, па и во теретана – Филипче се пофали дека крева 60 килограми на бенч

Венко Филипче, со враќањето во политиката, се врати и на социјалните мрежи. Освен споделувањето на партиски настани, споделува и фотографии од теретана. Понеделнички, се пофали дека крева 60 килограми на бенч.

„Не форсирам“, напиша тој во коментари.

Неговото враќање доаѓа откако СДСМ го стави да биде носител на листа во Изборната единица 4.

Трендинг

На почеток
error: