Колата во Вардар да не е на Весна Бејби?, прашуваат на “Твитер”

Битолчанка возела наназад, удрила во канделабра, при што задниот дел од автомобилот се издигнал во вис. Еден ден подоцна, автомобил на скопјанец заврши во водите на реката Вардар. Фотографиите од овие две сообраќајни несреќи веднаш се проширија на социјалните мрежи, каде веднаш почнаа да се шегуваат на сметка на овие двајца возачи.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *