Медиасет.мк

#ТРЕНД

На Македонецот за влакно му избега победата во „Ѕвездите на Гранд“, заврши како втор


Вечеравечер се одржа големото финале на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, а победата по тензично гласање ја однесе Нермин Ханџиќ кој има само 19 години. Саша Поповиќ го објави победникот, а неговата менторка Вики Миљковиќ беше пресреќнаа. Нермин не ги криеше емоциите поради победата, па цело време беше на работ на солзи, додека присутните му […]

Трендинг

На почеток
error: