Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

Сале од „Тропико бенд“ позитивен на корона

Пејачот на „Тропико бенд“, Александар Цветковиќ – Сале, е позитивен на коронавирус. Тој веќе неколку дена е во самоизолација и се наоѓа во својот дом.

„За среќа, симптомите се благи. Не знам каде и како сум се заразил, но ете што е, тука е“, вели Сале.

Ниту сопругата Јована ниту ќерките не се зазразени и тие се одвоени од него.

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: