Медиасет.мк

#ТРЕНД

Сара Јо го отвори Прајд во Осло


Сара Јо пееше на отворањето на Паркот на гордоста во главниот град на Норвешка и настапи пред неколку илјади луѓе во Осло. Настапот како дел од Норвешкиот прајд, дојде по минатогодишниот концерт што Сара Јо го одржа во Копенхаген како дел од WorldPride, настан кој ги обединува членовите на ЛГБТИ заедницата од целиот свет. По […]

Трендинг

На почеток
error: