Медиасет.мк

#ТРЕНД

Такстит натепан во Ѓорче Петров


На 22.06.2022 во 16.00 часот во Полициската станица Ѓорче Петров било пријавено дека на такси станица на подрачје на Ѓорче Петров, Љ.С.(38) од Скопје бил физички нападнат од Б.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Трендинг

На почеток
error: