Медиасет.мк

#ТРЕНД

Тепачка меѓу работници во Кисела Вода


На 27.06.2022 во 23.50 часот во Полициската станица Кисела Вода, А.А.(44) од Скопје пријавил дека во 15.30 часот на работно место на објект во изградба на подрачјето на Кисела Вода, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од неговите колеги В.П.(37) и Р.П.(27), двајцата од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Трендинг

На почеток
error: