Медиасет.мк

#ФОКУС

Уапсен охриѓанец откако го нападнал малолетниот син и упатил закани кон сопругата

На 25.06.2022 година во 00.25 часот, во СВР Охрид лишен е од слобода Д.Т.(38) од Охрид. „Тој претходно во семејниот дом физички го нападнал малолетниот син, упатил закани кон сопругата и оштетил дел од покуќнината“, велат од СВР Охрид. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Трендинг

На почеток
error: