ВИДЕО: 12-годишно дете преживеа блиска средба со мечка

12-годишниот Алесандро од Италија заедно со семејството собирал шишарки.

Во еден момент позади него се појави мечка, а тој покажа исклучителна смиреност и внимателно ги слушаше упатствата на родителите, кои го снимија целиот настан.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *