Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

(ВИДЕО) Имаме заборавено на човечноста и емпатијата: Сакај го своето, почитувај го туѓото!

(ВИДЕО) Имаме заборавено на човечноста и емпатијата: Сакај го своето, почитувај го туѓото!

Додека во Македонија расте национализмот по вчерашните протести, на социјалната мрежа ТикТок се затекнуваат и видеа кои покажуваат дека различноста спојува.

Корисник на мрежата од Хрватска, сподели видео со порака „Сакај го своето, почитувај го туѓото!“.

идеото ќе ве изненади:

@vokoshishaguruVOLI SVOJE, POŠTUJ TUĐE !!! ##fyp ##foryou ##foryoupage ##vokoshishaguru ##tiktokbalkan INSTA: vokoshishaguru

Advertisement. Scroll to continue reading.

♬ Originalton – Voko Hašimović

Прочитај повеќе (ВИДЕО) Имаме заборавено на човечноста и емпатијата: Сакај го своето, почитувај го туѓото! at Скопје1.мк.

error: