Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФИТ

ВИДЕО: Одлични јога вежби за почетници

Јогата се смета за една од најдобрите вежби на телото и духот. Не само што ќе ги активирате сите делови од вашето тело, туку ќе овозможите на вашиот мозок и мисли да се релаксираат и одморат.

Погледнете го 20-минутното видео за почетници

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: