Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

(ВИДЕО) Слушнете ја новата песна на Александар Тарабунов – „Безвременска“

Maкедонскиот пејач Александар Тарабунов ја промовираше својата нова песна „Безвременска“.

Тарабунов е автор на музиката и аранжманот, а учествувал и во пишување на текстот заедно со Зоран Зонде Стојановски, кој работеше и на реализација на спотот.

Advertisement. Scroll to continue reading.
error: