Медиасет.мк

#ТРЕНД

(ВИДЕО) „Успехот на МЗТ со АБА немаше да го постигнеме без Фемили Аеродром“, вели Муцунски


Во гостувањето кај познатиот јутјубер Стефан Лазаров, Муцунски потенцираше дека е израснат во Аеродром и знае што значи МЗТ за жителите на оваа општина. „Како човек кој што израснал во Аеродром, знам колкаво е значењето на овој клуб. Најголема грешка што може некој политичар да ја направи, е да се прави експерт за кошарка. Јас […]

Трендинг

На почеток
error: