ФОТО: Џамбазов си рипна во тавче

„Ние младите празнуваме вака“, напиша актерот, шоуменот, музичар и водител, Игор Џамбазов на социјалните мрежи, споделувајќи фотографија од него и планинарката Илина Арсова.

Во медиумите се шпекулира дека меѓу нив двајца постои нешто повеќе од само обично пријателство, со оглед на објавите кои ги споделуваат на социјалните мрежи.

Во редот на повеќето, еве ја последната објава на Џамбазов:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *