ВИДЕО: Калина повторно растури во „The Voice“, направи шоу на кое и жирито аплаудираше!

За Калина Велковска и нема потреба од многу кажување и раскажување, бидејќи по некоја логика, би требало сите да ја знаете многу добро… Затоа што со неа сите се гордеевме уште во првиот круг од „The Voice“, кога буквално сите ги остави подзинати.

Па така, не очекувавме ништо помалку и во секој нареден круг. Овој пат, таа успеа да донесе нешто сосема ново на сцената, публиката да ја стане на нозе, но и судиите да ги остави запрепастени од нејзините способности.

Погледнете сами:

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *