Connect with us

Hi, what are you looking for?

АКТУЕЛНО

ФОТО: Џенифер Лопез ги почести фановите на Инстаграм

Џенифер Лопез неодамна ги почести фановите со убава божикна песна, која ја пее во дует со Стиви Мекеј.

Таа ја промовира новата музика додека влегува во празничниот дух.

Во неделата Џеј Ло се појави на „Инстаграм“ во сини тренирки и патики Air Jordan I x J Balvin, линија на спортска облека што ќе излезе во вторник, 8 декември.

„Ова е најубавиот период од годината!“, напиша таа во насловот на својата објава.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Таа претходно сподели празнична божикна песна, плод на музичката соработка со Стиви Мекеј, која се појавува на неговиот деби албум The Most Wonderful Time.

error: