ФОТО: Илија и Антонијо на едно место со зелена трева?

На социјалната мрежа „Твитер“, акаунт именуван како „Македонски буквалиста“ објавил фотографија на која се гледаат ликовите на пратениците од ВМРО-ДПМНЕ, Антонијо Милошоски и Илија Димоски, како седат и разговараат. Ви го пренесуваме коментарот и фотографијатата во изворна верзија:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *