Почина мајката на Мики Црнокрак: Никогаш не се предаваше, сепак последната битка не ја издржа

Сопственикот на Модното студио „Црнокрак“, Мики Црнокрак, на социјалните мрежи објави дека починала неговата мајка. Тој, скршен поради смртта, напиша енотивна порака, споделувајќи две фотографии.

MOJOT NAJGOLEM BOREC !! MOJOT HEROJ !! Izvojuva mnogu zivotni pobedi, nikogas ne se predavase, ziveese za nas, da ima…

Geplaatst door Miki Crnokrak op Woensdag 20 mei 2020

„Мојот најголем борец, мојот херој. Извојува многу животни победи, никогаш не се предаваше, живееше за нас, да има секогаш се за нас, за неа не мора.. Сепак последната битка не ја издра. Почивај во мор мајко мила“, напиша Црнокрак.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *