Карлеуша до сопругот: Благодарам што немаше време да го гледаш мојот концерт

Пејачката Јелена Карлеуша пред неколку дена одржа онлајн концерт на кој имаше и специјални гости.

Карелуша преку Инстаграм им се заблагодари на сите кои учествуваа во проектот, а на нејзиниот сопруг,  Душко Тошиќ му забележа бидејќи не го гледал концертот.

„Благодарам на сите кои работевте на овој неверојатен проект. Благодарам и на тие што со отровните зборови и со лошите дела ја разбудија онаа Јелена Карлеуша која станува кога е најтешко. Благодарам на сопругот кој немаше време да гледа, благодарам на моите деца кои ме направија најгордата мајка на светот“ напиша Јелена на Инстаграм.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *