Медиасет.мк

#ТРЕНД

Миа Костова со емотивна објава за роденденот на синот: Ѕвездо моја, 10 години ми го светиш патот


Поранешната водителка Миа Костова го прослави 10 роденден на синот Андрија. Таа сподели и неколку фотографии и напиша :

„Ѕвездо моја. 10 години ми го светиш патот и кога е со дупки и кога не ми треба светло.Те сакам од овој ден до бескрајот и никогаш назад! Биди само здрав и жив, мама ти го чува грбот“ напиша Миа покрај фотографијата на која Андрија ги дува роденденските свеки.

Трендинг

На почеток
error: