Connect with us

Hi, what are you looking for?

КИНО

„Сони пикчрс“ тврди – шпекулациите за кастингот на „Спајдермен 3“ се непотврдени

Фановите се радуваа претходно оваа недела поради шпекулациите дека оригиналната ѕвезда на „Спајдермен“, Тоби Мегваер, и ѕвездата на „Чудесниот Спајдермен“, Ендру Гарфилд, ќе се вратат заедно со Том Холанд за „Спајдермен 3“, но „Сони пикчрс“ соопшти дека ваквите информации не се потврдени.

Во изјава за „ЕТ Канада“ во четвртокот, „Сони пикчрс“ открива дека шпекулативните кастинзи не се потврдени.

Сепак, студиото не демантира целосно дека Тоби Мегваер и Ендру Гарфилд може да се вратат. Спред таблоидите, можно е и двајцата актери сè уште да ги разгледуваат своите догвори.

error: