Connect with us

Hi, what are you looking for?

#КИНО

Филмска манифестација „Гопо“ ги слави најважните достигнувања на романското кинематографија во годината 2020 година, што се одржува под знакот на пандемијата на коронавирусот. И...

#КИНО

„Дизни“ направи неколку измени во кино-изданијата и тоа вклучува поместување на два ненасловени филма од „Марвел“ до 2023 година, пренесува „Дедлајн“. Двата неименувани филма...

#КИНО

Идните филмови за Џејмс Бонд ќе продолжат да се прикажуваат во кино и покрај договорот на „Амазон“ за купување на студиото МГМ, кое е...

#КИНО

Фановите на култната ТВ-серијата „Пријатели“, која заврши во 2004 година, со нетрпение ја очекуваат средбата на шесте актери во една епизода, без претходно напишано...

Advertisement
Advertisement
error: