Медиасет.мк

Медиасет

(Видео) Бритни Спирс повторно објави серија целосно голи слики, а потоа и видео за да докаже дека навистина е целосно гола

Поп-ѕвездата Бритни Спирс повторно објави серија топлес фотографии – а потоа и видео за да докаже дека тоа е навистина таа, и навистина е.

Ова не е прв пат Бритни Спирс да објавува целосно разголени фотографии на Инстаграм. Оваа практика пејачката ја користела и порано, но таа зачести во моментот кога и беше прекинато тринаесетгодишното „старателство“ кое нејзиниот татко го имал над пејачката.

Бритни Спирс беше жртва на нејзиното семејство.

По три речиси идентични разголени фотографии, пејачката објави и видео во кое е исто така целосно гола, а кое е направено во иста поза како и фотографиите – на плажа, тврдејќи дека е „вистинска“.

„Таму, гледате фотографиите се реални, видеото е малку матно“, напиша пејачката.

Трендинг

На почеток
error: