(ВИДЕО) Пијан маж влезе во кафез во ЗОО со мечки и се бореше со нив

Маж кој наводно бил во алкохолизирана состојба влезе во оградениот простор за мечки во зоолошката градина во Варшава за да се „пресмета“ со една од мечките која го бркаше претходно бранејќи го својот простор.

Човекот скокна во водата која е дел од заштитената просторија за мечките.

По него, мечката скокна во водата, човекот почна да се бори со неа, а кога таа се повлече, тој излезе од заштитениот простор.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *