ВИДЕО: Сузана Турунџиева заигра на „Тик ток“

Сузана Турунџиева заедно со нејзината помала ќерка Матеа заигра на „Тик ток“.

Турунџиева на социјалните мрежи објави видео од „Тик ток“, а во описот напиша:

Тиктокерски мајски предизвици.

Тиктокерски мајски предизвици😜🙈❤

Geplaatst door Suzana Turundzieva op Vrijdag 15 mei 2020

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *