Connect with us

Hi, what are you looking for?

#ФИТ

ВИДЕО: Утринска јога за убав почеток на денот

Град Скопје во соработка со тим на спортски инструктори нудат онлајн видеа со вежби за одржување на формата за време на корона.

Денеска вежбајте утринска јога со инструкторката Искра Србиновска од The Yoga Place.

ОДРЖУВАЈ ФОРМА ВО ВРЕМЕ НА КОРОНА СО ИСКРА СРБИНОВСКА

Денеска вежбајте јога со Искра Србиновска – вашата инструкторка од The Yoga Place#СкопјеДома #ВежбајДома #СпортувајДома

Geplaatst door Град Скопје op Zaterdag 16 mei 2020

Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: