ВИДЕО: Закажана премиерата на новиот психолошки трилер со Расел Кроу

Во кината ширум САД на 1 јули годинава ќе почне да се прикажува новиот психолошки трилер со Расел Кроу во една од главните улоги – „Unhinged“ (Растроен). Филмот е режиран од Дерик Борте, а автор на сценариото е Карл Елсворт. Проектот е на продуцентската куќа Солстис студио.

Приказната е за жена што станува цел на прогон и насилство поради тоа што на улица го престигнала „погрешниот човек”. Кроу го глуми негативецот.

Погледнете го трејлерот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *