Connect with us

Hi, what are you looking for?

ФАЦИ

Во сред криза, Андријана Јаневска си купила скапа играчка

Пејачката Андријана Јаневска се поднови со нов мотор.

Станува збор за мотор од марката „Suzuki V STROM 1000“ со кој Андријана се пофали на Инстаграм.

„Како ви се допаѓа мојата нова играчка?“ ги праша таа своите следбеници.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: