Медиасет.мк

#ФОКУС

„Време е Милошоски да го напушти Собранието, два пути му падна косата до сеа“, вели Шилегов

Поранешниот градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов, по вчерашниот инцидент во собранието објави статус во кој вели дека време е Милошоски да го напушти собранието.

Време е Антонио Милошоски да го напушти Собранието. Два пути му падна косата до сеа …
П.С. Статусот е политички, не физички …

Трендинг

На почеток
error: